koszSB - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego

Przejdź do treści

Menu główne:

SPORT W SZKOLE
W  dniu 22.03.2023r. w  naszej szkole był przeprowadzony I Międzyszkolny Turniej Koszykówki. W zawodach uczestniczyło 48 zawodników  z Cieszyna, Skoczowa, Czechowic-Dziedzic i Bielska-Białej. W pierwszej fazie turnieju mecze były rozgrywane w dwóch grupach eliminacyjnych, które wyłoniły cztery najlepsze drużyny. Grały one następnie systemem „pucharowym” pierwsze trzy miejsca w turnieju.
Klasyfikacja końcowa:
  I miejsce -   Zespół Szkół  im K.I. Gałczyńskiego z Bielsku-Białej.
  II miejsce -  Zespół Placówek Szkolno -Wychowawczo -Rewalidacyjnych z Cieszyna.
  III miejsce - Zespół Szkół ze Skoczowa.
  IV miejsce - Zespół Szkół z Czechowic-Dziedzic.
    V miejsce – Szkoła Podstawowa nr 17 z Bielska-Białej.
   VI miejsce - Szkoła Podstawowa  nr 39 z Bielska-Białej.
Drużyny, które zajęły pierwsze trzy miejsca w turnieju zostały uhonorowane medalami i pucharami. Pamiątkowe statuetki za udział w zawodach otrzymały ekipy, które zajęły miejsca  4-6.