koszykówka SB - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego

Przejdź do treści

Menu główne:

SPORT W SZKOLE
W dniu 19.03.2024 r. w  naszej szkole przeprowadzono II  Międzyszkolny Turniej Koszykówki.  W zawodach uczestniczyło 49 zawodników  z Cieszyna, Skoczowa, Czechowic-Dziedzic, Żywca, Wadowic i Bielska-Białej. W pierwszej fazie turnieju mecze były rozgrywane w dwóch grupach eliminacyjnych, które wyłoniły cztery najlepsze drużyny. Grały one następnie systemem „pucharowym” pierwsze trzy miejsca w turnieju.
Klasyfikacja końcowa:
   I miejsce -   Zespół Szkół ze Skoczowa.
  II miejsce -   Zespół Szkół nr 1 im K.I. Gałczyńskiego z Bielsku-Białej.
  III miejsce - Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych z Cieszyna.
  IV miejsce - Zespół Szkół z Czechowic-Dziedzic.
  V miejsce –  Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z Żywca
   VI miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 17 z Bielska-Białej.
   VII miejsce – Zespół Szkół z Wadowic.
Drużyny, które zajęły pierwsze trzy miejsca w turnieju zostały uhonorowane medalami. Pamiątkowe statuetki za udział w zawodach otrzymały ekipy, które zajęły miejsca  4-7.
Wręczono również statuetkę dla jedynej dziewczyny w turnieju.